Společnost Mastertec

Společnost Mastertec se léta specializuje na výrobu přenosných architektonických zařízení. Naše nabídka zahrnuje množství typů kontejnerů, pavilonů nebo domů. Proč byste nám měli důvěřovat? Protože jsme jeden z nejspolehlivějších hráčů na tomto trhu, o čemž svědčí četné reference od našich spokojených zákazníků.

Díky naší všestrannosti a rozmanitosti nabízených řešení už naše služby využili mnohé společnosti a instituce. Jsme rádi, že nám tak mnoho odběratelů důvěřovalo a doufáme, že jich bude ještě více - nabízíme totiž největší výběr kontejnerů na trhu!

Naše kontejnery a pavilony

Společnost Mastertec vyrábí kontejnery, pavilony, strážnice a modulární domy. Naše výrobky se široce používají, mimo jiné, v kancelářských, stravovacích, obchodních, stavebních a skladových činnostech. Umožňuj zákazníkovi rychle reagovat a vytvořit pro ně pohodlný prostor: např. kancelářské, komerční atd. Domy, kontejnery nebo pavilony se vyrábějí se standardními rozměry (2500 mm x 6000 mm), ze kterých jsou násobky těchto rozměrů pro modulární budovy a vlastní rozměry dle návrhu zákazníka.